Doen, pagina 30

1470 resultaten gevonden

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

25/05 van 16:15 to 17:15

01/06 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

15/06 van 16:15 to 17:15

Alles met de bal (20KAB5)

@ Sporthal Spes Nostra Koffiestraat Heule

fly 6 uitpas

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

25/05 van 16:15 to 17:15

01/06 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

15/06 van 16:15 to 17:15

Alles met de bal (20KAB6)

@ Damiaanschool Kortrijk

fly 5 uitpas

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

25/05 van 16:15 to 17:15

01/06 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

15/06 van 16:15 to 17:15

Koji Rollebolle (20KRB6)

Olv V. Vlaanderen Kortrijk

fly 3 uitpas

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

25/05 van 16:15 to 17:15

01/06 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

15/06 van 16:15 to 17:15

Turnen en omnisport (20KTO6)

@ Basisschool Sint Katrien Buurthuis 'Tsenter Kuurne

fly 5 uitpas

20/04 van 16:30 to 17:15

27/04 van 16:30 to 17:15

04/05 van 16:30 to 17:15

11/05 van 16:30 to 17:15

18/05 van 16:30 to 17:15

25/05 van 16:30 to 17:15

01/06 van 16:30 to 17:15

08/06 van 16:30 to 17:15

15/06 van 16:30 to 17:15

Zwemlessen crawl niveau B 20CZC34

@ Zb Lago Kortrijk Weide Kortrijk

uitpas

20/04 van 19:00 to 20:00

27/04 van 19:00 to 20:00

04/05 van 19:00 to 20:00

11/05 van 19:00 to 20:00

18/05 van 19:00 to 20:00

25/05 van 19:00 to 20:00

01/06 van 19:00 to 20:00

08/06 van 19:00 to 20:00

15/06 van 19:00 to 20:00

21SD07 Stepaërobic

Turnzaal Arendswijk Harelbeke

uitpas

20/04 van 20:15 to 21:15

27/04 van 20:15 to 21:15

04/05 van 20:15 to 21:15

11/05 van 20:15 to 21:15

18/05 van 20:15 to 21:15

25/05 van 20:15 to 21:15

01/06 van 20:15 to 21:15

08/06 van 20:15 to 21:15

15/06 van 20:15 to 21:15

21SD09 Trampo Fun

Turnzaal Arendswijk Harelbeke

uitpas

20/04 van 20:00 to 21:30

27/04 van 20:00 to 21:30

04/05 van 20:00 to 21:30

11/05 van 20:00 to 21:30

18/05 van 20:00 to 21:30

25/05 van 20:00 to 21:30

01/06 van 20:00 to 21:30

08/06 van 20:00 to 21:30

15/06 van 20:00 to 21:30

21SD11 Taichi

Scc Turnzaal Stasegem Zuiderkouter Harelbeke

uitpas

27/04 van 19:00 to 21:30

25/05 van 19:00 to 21:30

15/06 van 19:00 to 21:30

Jaarcursus klossen 18+ in Texture - bubbel 4

TEXTURE - Museum van vlas en textiel Kortrijk

20/04 van 20:00 to 22:00

27/04 van 20:00 to 22:00

04/05 van 20:00 to 22:00

11/05 van 20:00 to 22:00

18/05 van 20:00 to 22:00

01/06 van 20:00 to 22:00

08/06 van 20:00 to 22:00

15/06 van 20:00 to 22:00

Dans de 5 ritmes - lentereeks

Souldance Moorsele

291-300 van 1470 resultaten

Pagina's

UiT in zuidwest is een realisatie van zuidwest | www.zuidwest.be | alle rechten voorbehouden | privacyverklaring zuidwest | UiTPAS gebruiksvoorwaarden | UiTPAS privacybeleid