Morgen, Doen, Harelbeke

18 resultaten gevonden

20/04 van 09:15 to 10:15

27/04 van 09:15 to 10:15

04/05 van 09:15 to 10:15

11/05 van 09:15 to 10:15

18/05 van 09:15 to 10:15

25/05 van 09:15 to 10:15

01/06 van 09:15 to 10:15

08/06 van 09:15 to 10:15

15/06 van 09:15 to 10:15

21SD41 Turnen senioren Bavikhove april

Sporthal De Vlasschaard Harelbeke Bavikhove

uitpas

20/04 van 10:30 to 11:30

27/04 van 10:30 to 11:30

04/05 van 10:30 to 11:30

11/05 van 10:30 to 11:30

18/05 van 10:30 to 11:30

25/05 van 10:30 to 11:30

01/06 van 10:30 to 11:30

08/06 van 10:30 to 11:30

15/06 van 10:30 to 11:30

21SD53 Wandelvoetbal april

Sporthal De Vlasschaard Harelbeke Bavikhove

uitpas

20/04 van 13:30 to 14:30

27/04 van 13:30 to 14:30

04/05 van 13:30 to 14:30

11/05 van 13:30 to 14:30

18/05 van 13:30 to 14:30

25/05 van 13:30 to 14:30

01/06 van 13:30 to 14:30

08/06 van 13:30 to 14:30

15/06 van 13:30 to 14:30

21SD50 Netbal senioren Harelbeke april

SPORTHAL DE DAGERAAD Harelbeke

uitpas

20/04 van 14:30 to 15:30

27/04 van 14:30 to 15:30

04/05 van 14:30 to 15:30

11/05 van 14:30 to 15:30

18/05 van 14:30 to 15:30

25/05 van 14:30 to 15:30

01/06 van 14:30 to 15:30

08/06 van 14:30 to 15:30

15/06 van 14:30 to 15:30

21SD44 Turnen senioren Harelbeke april

SPORTHAL DE DAGERAAD Harelbeke

uitpas

20/04 van 15:45 to 16:45

27/04 van 15:45 to 16:45

04/05 van 15:45 to 16:45

11/05 van 15:45 to 16:45

18/05 van 15:45 to 16:45

25/05 van 15:45 to 16:45

01/06 van 15:45 to 16:45

08/06 van 15:45 to 16:45

15/06 van 15:45 to 16:45

21SD80 Sportsnacks VBS De Wingerd 1ste graad

Sporthal De Vlasschaard Harelbeke Bavikhove

fly 6 uitpas

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

01/06 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

15/06 van 16:15 to 17:15

21SD83 Sportsnacks SBS Noord Hulste 1ste graad

Stedelijke Basisschool Noord Hulste Bavikhove

fly 6 uitpas

20/04 van 19:00 to 20:00

27/04 van 19:00 to 20:00

04/05 van 19:00 to 20:00

11/05 van 19:00 to 20:00

18/05 van 19:00 to 20:00

25/05 van 19:00 to 20:00

01/06 van 19:00 to 20:00

08/06 van 19:00 to 20:00

15/06 van 19:00 to 20:00

21SD07 Stepaërobic

Turnzaal Arendswijk Harelbeke

uitpas

20/04 van 20:15 to 21:15

27/04 van 20:15 to 21:15

04/05 van 20:15 to 21:15

11/05 van 20:15 to 21:15

18/05 van 20:15 to 21:15

25/05 van 20:15 to 21:15

01/06 van 20:15 to 21:15

08/06 van 20:15 to 21:15

15/06 van 20:15 to 21:15

21SD09 Trampo Fun

Turnzaal Arendswijk Harelbeke

uitpas

20/04 van 20:00 to 21:30

27/04 van 20:00 to 21:30

04/05 van 20:00 to 21:30

11/05 van 20:00 to 21:30

18/05 van 20:00 to 21:30

25/05 van 20:00 to 21:30

01/06 van 20:00 to 21:30

08/06 van 20:00 to 21:30

15/06 van 20:00 to 21:30

21SD11 Taichi

Scc Turnzaal Stasegem Zuiderkouter Harelbeke

uitpas

Van 15 september 2020 tot 29 juni 2021 (di van 9:00 tot 11:30, do van 18:30 tot 21:10,

Praattafels

CC Het Spoor Harelbeke

1-10 van 18 resultaten

Pagina's

UiT in zuidwest is een realisatie van zuidwest | www.zuidwest.be | alle rechten voorbehouden | privacyverklaring zuidwest | UiTPAS gebruiksvoorwaarden | UiTPAS privacybeleid