Agenda, pagina 302

3495 resultaten gevonden

Van 9 september 2019 tot 8 juni 2020 (ma van 18:30 tot 21:35,

Blouse/Jurk

CVO 3 Hofsteden 'SCC De Torengalm' Bavikhove (Harelbeke)

Van 9 september 2019 tot 8 juni 2020 (ma van 18:45 tot 21:50,

Blouse/Jurk

Athena Heule / CLW Heule (Kortrijk)

Van 9 september 2019 tot 8 juni 2020

Rok/Pantalon

CVO 3 Hofsteden 'De startbaan' Wevelgem

Van 9 september 2019 tot 8 juni 2020

Blouse/Jurk

Athena Heule / CLW Heule (Kortrijk)

Van 9 september 2019 tot 8 juni 2020

Blouse/Jurk

Futura Wervik Hellestraat 15 / Speldenstraat 72 Wervik

13/01 van 16:15 to 17:15

20/01 van 16:15 to 17:15

27/01 van 16:15 to 17:15

03/02 van 16:15 to 17:15

10/02 van 16:15 to 17:15

17/02 van 16:15 to 17:15

02/03 van 16:15 to 17:15

09/03 van 16:15 to 17:15

16/03 van 16:15 to 17:15

23/03 van 16:15 to 17:15

30/03 van 16:15 to 17:15

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

25/05 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

Rollebolle (19KRB14)

@ Athena Campus Pottelberg Kortrijk

fly 3 uitpas

13/01 van 16:00 to 17:00

20/01 van 16:00 to 17:00

27/01 van 16:00 to 17:00

03/02 van 16:00 to 17:00

10/02 van 16:00 to 17:00

17/02 van 16:00 to 17:00

02/03 van 16:00 to 17:00

09/03 van 16:00 to 17:00

16/03 van 16:00 to 17:00

23/03 van 16:00 to 17:00

30/03 van 16:00 to 17:00

20/04 van 16:00 to 17:00

27/04 van 16:00 to 17:00

04/05 van 16:00 to 17:00

11/05 van 16:00 to 17:00

18/05 van 16:00 to 17:00

25/05 van 16:00 to 17:00

08/06 van 16:00 to 17:00

Rollebolle (19KRB13)

@ De Levensboom Kortrijk

fly 3 uitpas

13/01 van 16:15 to 17:15

20/01 van 16:15 to 17:15

27/01 van 16:15 to 17:15

03/02 van 16:15 to 17:15

10/02 van 16:15 to 17:15

17/02 van 16:15 to 17:15

02/03 van 16:15 to 17:15

09/03 van 16:15 to 17:15

16/03 van 16:15 to 17:15

23/03 van 16:15 to 17:15

30/03 van 16:15 to 17:15

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

25/05 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

Rollebolle (19KRB15)

@ Damiaanschool Kortrijk

fly 3 uitpas

13/01 van 16:15 to 17:15

20/01 van 16:15 to 17:15

27/01 van 16:15 to 17:15

03/02 van 16:15 to 17:15

10/02 van 16:15 to 17:15

17/02 van 16:15 to 17:15

02/03 van 16:15 to 17:15

09/03 van 16:15 to 17:15

16/03 van 16:15 to 17:15

23/03 van 16:15 to 17:15

30/03 van 16:15 to 17:15

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

25/05 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

Turnen en omnisport (19KTO7)

@ Basischool Drie Hofsteden Kortrijk

fly 3 uitpas

13/01 van 16:15 to 17:15

20/01 van 16:15 to 17:15

27/01 van 16:15 to 17:15

03/02 van 16:15 to 17:15

10/02 van 16:15 to 17:15

17/02 van 16:15 to 17:15

02/03 van 16:15 to 17:15

09/03 van 16:15 to 17:15

16/03 van 16:15 to 17:15

23/03 van 16:15 to 17:15

30/03 van 16:15 to 17:15

20/04 van 16:15 to 17:15

27/04 van 16:15 to 17:15

04/05 van 16:15 to 17:15

11/05 van 16:15 to 17:15

18/05 van 16:15 to 17:15

25/05 van 16:15 to 17:15

08/06 van 16:15 to 17:15

Turnen en omnisport (19KTO13)

@ Sporthal Spes Nostra Heule

fly 3 uitpas

3011-3020 van 3495 resultaten

Pagina's

UiT in zuidwest is een realisatie van zuidwest | www.zuidwest.be | alle rechten voorbehouden | privacyverklaring zuidwest | UiTPAS gebruiksvoorwaarden | UiTPAS privacybeleid