Morgen, UiT met kinderen, pagina 3

80 resultaten gevonden

21/01 van 20:30 to 21:30

28/01 van 20:30 to 21:30

04/02 van 20:30 to 21:30

11/02 van 20:30 to 21:30

18/02 van 20:30 to 21:30

03/03 van 20:30 to 21:30

10/03 van 20:30 to 21:30

17/03 van 20:30 to 21:30

24/03 van 20:30 to 21:30

Bodysculpt (19CBS22)

@ Sc Lange Munte Kortrijk

uitpas

21/01 van 16:30 to 17:15

28/01 van 16:30 to 17:15

04/02 van 16:30 to 17:15

11/02 van 16:30 to 17:15

18/02 van 16:30 to 17:15

25/02 van 16:30 to 17:15

03/03 van 16:30 to 17:15

10/03 van 16:30 to 17:15

17/03 van 16:30 to 17:15

24/03 van 16:30 to 17:15

Zwemlessen crawl niveau A (19CZC23)

@ Zb Lago Kortrijk Weide Kortrijk

uitpas

21/01 van 19:00 to 19:45

28/01 van 19:00 to 19:45

04/02 van 19:00 to 19:45

11/02 van 19:00 to 19:45

18/02 van 19:00 to 19:45

03/03 van 19:00 to 19:45

10/03 van 19:00 to 19:45

17/03 van 19:00 to 19:45

24/03 van 19:00 to 19:45

Zwemlessen schoolslag (19CZW21)

@ Zb Lago Kortrijk Weide Kortrijk

uitpas

21/01 van 18:45 to 19:45

28/01 van 18:45 to 19:45

04/02 van 18:45 to 19:45

11/02 van 18:45 to 19:45

18/02 van 18:45 to 19:45

03/03 van 18:45 to 19:45

10/03 van 18:45 to 19:45

17/03 van 18:45 to 19:45

24/03 van 18:45 to 19:45

T Bootcamp (19CBC21)

@ Sc Mimosa Kortrijk

uitpas

21/01 van 20:15 to 21:15

28/01 van 20:15 to 21:15

04/02 van 20:15 to 21:15

11/02 van 20:15 to 21:15

18/02 van 20:15 to 21:15

03/03 van 20:15 to 21:15

10/03 van 20:15 to 21:15

17/03 van 20:15 to 21:15

24/03 van 20:15 to 21:15

Piloxing (19CPL21)

@ Sc Lange Munte Kortrijk

uitpas

21/01 van 16:15 to 17:15

28/01 van 16:15 to 17:15

04/02 van 16:15 to 17:15

11/02 van 16:15 to 17:15

18/02 van 16:15 to 17:15

03/03 van 16:15 to 17:15

10/03 van 16:15 to 17:15

17/03 van 16:15 to 17:15

24/03 van 16:15 to 17:15

31/03 van 16:15 to 17:15

20SD82 Sportsnacks SBS Noord Hulste 2 + 3 kleuter

Stedelijke Basisschool Noord Hulste Bavikhove

fly 3 uitpas

Van 5 februari 2019 tot 23 april 2020 (di van 17:45 tot 19:30,

Jonge Makers Club voorjaar 2019

BUDA::lab Kortrijk

fly 6

Van 8 januari 2020 tot 2 mei 2020

leerlijn zwemmen - orka

Sportdienst Kuurne

fly 6 uitpas

Van 7 oktober 2019 tot 25 mei 2020

G-Badminton Waregem

Sporthal VTI Waregem

21/01 van 18:05 to 18:50

28/01 van 18:05 to 18:50

04/02 van 18:05 to 18:50

11/02 van 18:05 to 18:50

18/02 van 18:05 to 18:50

03/03 van 18:05 to 18:50

10/03 van 18:05 to 18:50

17/03 van 18:05 to 18:50

24/03 van 18:05 to 18:50

31/03 van 18:05 to 18:50

21/04 van 18:05 to 18:50

28/04 van 18:05 to 18:50

05/05 van 18:05 to 18:50

12/05 van 18:05 to 18:50

19/05 van 18:05 to 18:50

26/05 van 18:05 to 18:50

Goudvisjes (19KZG13)

@ Zb Lago Kortrijk Weide Kortrijk

fly 4 uitpas

21-30 van 80 resultaten

Pagina's

UiT in zuidwest is een realisatie van zuidwest | www.zuidwest.be | alle rechten voorbehouden | privacyverklaring zuidwest | UiTPAS gebruiksvoorwaarden | UiTPAS privacybeleid