UiTPAS?, pagina 139

1627 resultaten gevonden

21/04 van 14:30 to 15:30

28/04 van 14:30 to 15:30

05/05 van 14:30 to 15:30

12/05 van 14:30 to 15:30

19/05 van 14:30 to 15:30

26/05 van 14:30 to 15:30

02/06 van 14:30 to 15:30

09/06 van 14:30 to 15:30

16/06 van 14:30 to 15:30

20SD44 Turnen senioren Harelbeke

SPORTHAL DE DAGERAAD Harelbeke

uitpas

14/01 van 18:45 to 19:45

21/01 van 18:45 to 19:45

28/01 van 18:45 to 19:45

04/02 van 18:45 to 19:45

11/02 van 18:45 to 19:45

18/02 van 18:45 to 19:45

03/03 van 18:45 to 19:45

10/03 van 18:45 to 19:45

17/03 van 18:45 to 19:45

24/03 van 18:45 to 19:45

31/03 van 18:45 to 19:45

21/04 van 18:45 to 19:45

28/04 van 18:45 to 19:45

05/05 van 18:45 to 19:45

12/05 van 18:45 to 19:45

19/05 van 18:45 to 19:45

26/05 van 18:45 to 19:45

02/06 van 18:45 to 19:45

09/06 van 18:45 to 19:45

16/06 van 18:45 to 19:45

20SD09 Step-aërobic

Turnzaal Arendswijk Harelbeke

uitpas

14/01 van 20:00 to 21:30

21/01 van 20:00 to 21:30

28/01 van 20:00 to 21:30

04/02 van 20:00 to 21:30

11/02 van 20:00 to 21:30

18/02 van 20:00 to 21:30

03/03 van 20:00 to 21:30

10/03 van 20:00 to 21:30

17/03 van 20:00 to 21:30

24/03 van 20:00 to 21:30

31/03 van 20:00 to 21:30

21/04 van 20:00 to 21:30

28/04 van 20:00 to 21:30

05/05 van 20:00 to 21:30

12/05 van 20:00 to 21:30

19/05 van 20:00 to 21:30

26/05 van 20:00 to 21:30

02/06 van 20:00 to 21:30

09/06 van 20:00 to 21:30

16/06 van 20:00 to 21:30

20SD14 Taichi

Blauwe Zaal Sporthal De Dageraad Harelbeke

uitpas

19/05 van 17:30 to 18:00

26/05 van 17:30 to 18:00

02/06 van 17:30 to 18:00

09/06 van 17:30 to 18:00

16/06 van 17:30 to 18:00

Waterwennen Peutervisjes (19KWP06)

@ Zb Lago Kortrijk Weide Kortrijk

fly 1 uitpas

21/04 van 10:30 to 11:30

28/04 van 10:30 to 11:30

05/05 van 10:30 to 11:30

12/05 van 10:30 to 11:30

19/05 van 10:30 to 11:30

26/05 van 10:30 to 11:30

02/06 van 10:30 to 11:30

09/06 van 10:30 to 11:30

16/06 van 10:30 to 11:30

Wandelvoetbal

Sporthal De Vlasschaard Harelbeke Bavikhove

uitpas

18/12 van 15:00 to 16:00

08/01 van 15:00 to 16:00

15/01 van 15:00 to 16:00

22/01 van 15:00 to 16:00

29/01 van 15:00 to 16:00

05/02 van 15:00 to 16:00

12/02 van 15:00 to 16:00

19/02 van 15:00 to 16:00

04/03 van 15:00 to 16:00

11/03 van 15:00 to 16:00

18/03 van 15:00 to 16:00

25/03 van 15:00 to 16:00

01/04 van 15:00 to 16:00

22/04 van 15:00 to 16:00

29/04 van 15:00 to 16:00

06/05 van 15:00 to 16:00

13/05 van 15:00 to 16:00

20/05 van 15:00 to 16:00

27/05 van 15:00 to 16:00

03/06 van 15:00 to 16:00

10/06 van 15:00 to 16:00

17/06 van 15:00 to 16:00

Rollebolle (19KRB8)

@ Sc Lange Munte Kortrijk

fly 3 uitpas

18/12 van 13:45 to 14:45

08/01 van 13:45 to 14:45

15/01 van 13:45 to 14:45

22/01 van 13:45 to 14:45

29/01 van 13:45 to 14:45

05/02 van 13:45 to 14:45

12/02 van 13:45 to 14:45

19/02 van 13:45 to 14:45

04/03 van 13:45 to 14:45

11/03 van 13:45 to 14:45

18/03 van 13:45 to 14:45

25/03 van 13:45 to 14:45

01/04 van 13:45 to 14:45

22/04 van 13:45 to 14:45

29/04 van 13:45 to 14:45

06/05 van 13:45 to 14:45

13/05 van 13:45 to 14:45

20/05 van 13:45 to 14:45

27/05 van 13:45 to 14:45

03/06 van 13:45 to 14:45

10/06 van 13:45 to 14:45

17/06 van 13:45 to 14:45

Inlineskaten + omnisport (19KIO1)

@ Sc Lange Munte Kortrijk

fly 3 uitpas

18/12 van 13:45 to 14:45

08/01 van 13:45 to 14:45

15/01 van 13:45 to 14:45

22/01 van 13:45 to 14:45

29/01 van 13:45 to 14:45

05/02 van 13:45 to 14:45

12/02 van 13:45 to 14:45

19/02 van 13:45 to 14:45

04/03 van 13:45 to 14:45

11/03 van 13:45 to 14:45

18/03 van 13:45 to 14:45

25/03 van 13:45 to 14:45

01/04 van 13:45 to 14:45

22/04 van 13:45 to 14:45

29/04 van 13:45 to 14:45

06/05 van 13:45 to 14:45

13/05 van 13:45 to 14:45

20/05 van 13:45 to 14:45

27/05 van 13:45 to 14:45

03/06 van 13:45 to 14:45

10/06 van 13:45 to 14:45

17/06 van 13:45 to 14:45

Inlineskaten + omnisport (19KIO2)

@ Sc Lange Munte Kortrijk

fly 5 uitpas

18/12 van 15:00 to 16:00

08/01 van 15:00 to 16:00

15/01 van 15:00 to 16:00

22/01 van 15:00 to 16:00

29/01 van 15:00 to 16:00

05/02 van 15:00 to 16:00

12/02 van 15:00 to 16:00

19/02 van 15:00 to 16:00

04/03 van 15:00 to 16:00

11/03 van 15:00 to 16:00

18/03 van 15:00 to 16:00

25/03 van 15:00 to 16:00

01/04 van 15:00 to 16:00

22/04 van 15:00 to 16:00

29/04 van 15:00 to 16:00

06/05 van 15:00 to 16:00

13/05 van 15:00 to 16:00

20/05 van 15:00 to 16:00

27/05 van 15:00 to 16:00

03/06 van 15:00 to 16:00

10/06 van 15:00 to 16:00

17/06 van 15:00 to 16:00

Rollebolle (19KRB10)

@ Sc Lange Munte Kortrijk

fly 4 uitpas

18/12 van 15:10 to 16:00

08/01 van 15:10 to 16:00

15/01 van 15:10 to 16:00

22/01 van 15:10 to 16:00

29/01 van 15:10 to 16:00

05/02 van 15:10 to 16:00

12/02 van 15:10 to 16:00

19/02 van 15:10 to 16:00

04/03 van 15:10 to 16:00

11/03 van 15:10 to 16:00

18/03 van 15:10 to 16:00

25/03 van 15:10 to 16:00

01/04 van 15:10 to 16:00

22/04 van 15:10 to 16:00

29/04 van 15:10 to 16:00

06/05 van 15:10 to 16:00

13/05 van 15:10 to 16:00

20/05 van 15:10 to 16:00

27/05 van 15:10 to 16:00

03/06 van 15:10 to 16:00

10/06 van 15:10 to 16:00

17/06 van 15:10 to 16:00

Inlineskaten + omnisport (19KIO4)

@ Sc Ter Biezen Bissegem

fly 5 uitpas

1381-1390 van 1627 resultaten

Pagina's

UiT in zuidwest is een realisatie van zuidwest | www.zuidwest.be | alle rechten voorbehouden | privacyverklaring zuidwest | UiTPAS gebruiksvoorwaarden | UiTPAS privacybeleid