Waar kan je punten sparen en omruilen?

Je kan met je UiTPAS UiTpunten sparen bij alle aanbieders op de lijst hieronder. Daarnaast kan je ook UiTpunten sparen in andere UiTPAS gemeenten zoals: Brussel, Gent, Regio Dender (Aalst, Erpe-Mere, Haaltert, Lede, Ninove), Regio Kempen (Beerse, Oud-turnhout, Turnhout en Vosselaar), Maasmechelen, Mechelen, Leuven, Lier en Westhoek (Diksmuide, Zonnebeke, Ieper en Poperinge)

In de toekomst zullen nog meer gemeenten UiTPAS aanbieden waar je dan ook met je UiTPAS zuidwest terecht kan.

Hieronder vind je een lijst met alle UiTPASpartners per gemeente. Bekijk de hele lijst of spring naar jouw gemeente door te klikken op de naam:
Anzegem / Avelgem / Deerlijk / Harelbeke / Kortrijk / Kuurne / Menen / Waregem / Wervik / Wevelgem / Zwevegem

 

Anzegem

Bib Anzegem - Uitleenpost Ingooigem www.anzegem.be/adressen/bibliotheek-ingooigem
Bib Anzegem - Uitleenpost Vichte www.anzegem.be/adressen/bibliotheek-vichte
Bibliotheek Anzegem www.anzegem.be/adressen/bibliotheek-anzegem
Cultuurraad Anzegem  
Dienst Internationale  Samenwerking Anzegem  
Dienst Sociaal Welzijn Anzegem www.anzegem.be/adressen/dienst-sociaal-welzijn
GC De Stringe www.anzegem.be/bedrijvengids/gemeenschapscentrum-de-stringe
GC De Zinnen Anzegem  
Gemeentehuis Anzegem www.anzegem.be/adressen/gemeentehuis-anzegem
Gezins- en welzijnsraad Anzegem www.anzegem.be/leven-welzijn/welzijn/gezins-en-welzijnsraad
Het Lijsternest: Streuvelshuis & schrijversresidentie www.anzegem.be/vrije-tijd/toerisme/het-lijsternest-streuvelshuis
Jeugddienst Anzegem www.anzegem.be/adressen/jeugddienst-doek-zot
Jeugdraad Anzegem www.anzegem.be/vrije-tijd/jeugd/jeugdraad
Loka Anzegem www.anzegem.be/leven-welzijn/welzijn/kinderopvang/adviesraad-kinderopvang
Mensindezaal www.anzegem.be/bedrijvengids/mensindezaal
OCMW Anzegem www.ocmwanzegem.be
Seniorenraad Anzegem www.anzegem.be/de-gemeente/inspraak/adviesraden/seniorenraad
Sportdienst Anzegem www.anzegem.be/adressen/sportdienst
Sporthal Anzegem www.anzegem.be/bedrijvengids/sporthal-torrebos
Sporthal Vichte www.anzegem.be/vrije-tijd/sport/sportinfrastructuur
Sportraad Anzegem www.anzegem.be/vrije-tijd/sport/sportraad
Theater Streven http://strevenvichte.be/
Wereldraad Anzegem www.anzegem.be/wereldraad
Zaal Ansold www.anzegem.be/adressen/gc-ansold

 Avelgem

Bibliotheek Avelgem www.avelgem.be/bibliotheek
dienst jeugd en cultuur Avelgem www.avelgem.be/adressen/dienst-jeugd-cultuur
recreas avelgem  
Sociaal Huis Avelgem www.avelgem.be/adressen/sociaal-huis
Spikkerelle www.avelgem.be/spikkerelle
Sportdienst Avelgem www.avelgem.be/adressen/sportdienst
Theatergezelschap Tope www.tope.be
VFG Avelgem www.vfg.be
VIA KVLV Avelgem www.avelgem.be/verenigingen/vi-a-kvlv
Zwembad Ter Muncken www.avelgem.be/adressen/zwembad

Deerlijk

13+ Deerlijk www.deerlijk.be/verenigingen/13-werking
Bibliotheek Deerlijk www.deerlijk.be/bib
Chiro Joeki Deerlijk www.chirojoeki.be
Chiro Sellewie https://www.facebook.com/chirosintlodewijk/
Gemeentehuis Deerlijk www.deerlijk.be/adressen/gemeentehuis-deerlijk
Jeugddienst Deerlijk www.deerlijk.be/adressen/jeugddienst
JRK Deerlijk www.deerlijk.be/verenigingen/jeugd-rode-kruis
KF Sint-Cecilia Deerlijk vzw www.deerlijksefanfare.be/
Koor volta www.koorvolta.be
KSA Deerlijk https://www.facebook.com/ksadeerlijk/
Ontmoetingscentrum dIefte www.deerlijk.be/adressen/ontmoetingscentrum-diefte
Scouts en Gidsen Deerlijk www.scoutingdeerlijk.be
Sociaal huis Deerlijk www.ocmwdeerlijk.be
Sportdienst Deerlijk www.deerlijk.be/adressen/sportdienst
Sporthal Gaverhal Deerlijk  

Harelbeke

Bibliotheek Harelbeke www.harelbeke.be/adressen/bibliotheek-harelbeke
Bibliotheek Hulste www.harelbeke.be/adressen/uitleenpost-hulste
Burger en Welzijn Harelbeke www.harelbeke.be/adressen/burger-welzijn
CC het SPOOR Harelbeke www.cchetspoor.be
Dienstencentrum De Parette www.harelbeke.be/adressen/dienstencentrum-de-parette
Dienstencentrum De Vlinder www.ocmwharelbeke.be
Dorpshuis De Rijstpekker www.harelbeke.be/bedrijvengids/dorpshuis-de-rijstpekker
Jeugd Rode Kruis Harelbeke www.jrkharelbeke.be
Jeugdcentrum TSAS www.harelbeke.be/adressen/jeugdcentrum-tsas
Jeugddienst Harelbeke www.harelbeke.be/adressen/vrije-tijd-jeugd
Kunstenhuis Marktstraat 100 www.harelbeke.be/kunstenhuis
Milieudienst Harelbeke www.harelbeke.be/milieu
OCMW Harelbeke www.ocmwharelbeke.be
Peter Benoit Museum www.harelbeke.be/museum
Provinciaal Recreatie- en Natuurcentrum De Gavers www.harelbeke.be/gavers
Sportdienst Harelbeke www.harelbeke.be/sport
Sporthal De Vlasschaard Harelbeke www.harelbeke.be/bedrijvengids/sporthal-de-vlasschaard
Vrijetijdsloket Harelbeke  

Kortrijk

 Allemaal Digitaal www.kortrijk.be/allemaaldigitaal/llemaal-digitaal
Ali?s Gym Kortrijk www.kortrijk.be/verenigingen/alis-gym
Apolloon Kortrijk www.apolloon.be
Basketbalclub Kortrijk Sport www.kortrijksportcb.be
Belevingscentrum Begijnhof www.toerismekortrijk.be/zien-doen/ontdekken/musea/begijnhofmuseum
Bib Aalbeke www.kortrijk.be/adressen/buurtbibliotheek-aalbeke
Bib Bellegem www.kortrijk.be/bibliotheek/bellegem
Bib Bissegem www.kortrijk.be/bibliotheek/bissegem
Bib Blauwe Poorte www.kortrijk.be/bibliotheek/blauwepoorte
Bib Drie Hofsteden www.kortrijk.be/bibliotheek/driehofsteden
Bib Heule www.kortrijk.be/bibliotheek/heule
Bib Kooigem www.kortrijk.be/bibliotheek/kooigem
Bib Lange Munte www.kortrijk.be/bibliotheek/langemunte
Bib Marke www.kortrijk.be/bibliotheek/marke
Bib Rollegem www.kortrijk.be/bibliotheek/rollegem
BUDA Kunstencentrum www.budakortrijk.be
Buurthuis Lange Munte www.kortrijk.be/lokalenwegwijzer/oc-lange-munte-vergaderzaal-2
Buurthuis t kastanjehuis www.kortrijk.be/adressen/ontmoetingscentrum-t-kastanjehuis-kooigem
Buurthuis Venning www.kortrijk.be/adressen/wijkteam-centrum-venning
Centrale Bibliotheek Kortrijk www.kortrijk.be/bibliotheek/openingsuren
Chiromeisjes Marke http://chiromeisjesmarke.chirosite.be/sitemap
Chiro Sint-Jan  https://www.facebook.com/Chiro-Sint-Jan-Kortrijk-137586529920120/
Dames Voetbal Kortrijk  www.dvkortrijk.be
De Warande Kortrijk www.kortrijk.be/warande
Dienst evenementen Kortrijk  www.kortrijk.be/producten/evenementenloket
Eum Yang Kortrijk www.kortrijk.be/verenigingen/taekwondo-eum-jang-kortrijk
Festival NEXT www.nextfestival.eu
Festival van Vlaanderen Kortrijk vzw  
JC Tranzit www.kortrijk.be/jctranzit
Judoschool Jita Kyoei Aalbeke www.judo-aalbeke.be
Judoschool Kortrijk www.judoschoolkortrijk.be
Jujitsu-club Ryugi Kortrijk www.ryugi.be
K-Basketteam Kortrijk www.k-basketteamkortrijk.be
KFC Aalbeke Sport www.kfcaalbekesport.be
KFC Marke www.kfcmarke.be
Koninklijke Kortrijk Sport Atletiek vzw www.kortrijksport.weebly.com
Koninklijke Kortrijkse Yacht- en Kanoclub www.kayakclubkortrijk.be/info
Koninklijke Kortrijkse Zwemkring vzw www.kzk.be
Koninklijke Turnvereniging Kortrijk VZW www.ktvkortrijk.be
Kortrijk 1302 www.kortrijk1302.be
Kortrijk Studentenstad www.kortrijkstudentenstad.be 
Kortrijks Symfonisch Orkest www.kortrijk.be/verenigingen/kortrijks-symfonisch-orkest
KRC Bissegem http://www.krcb.be/
KSV Kortrijk www.ksvkortrijk.be
KV Kortrijk www.kvk.be
Musea Kortrijk www.toerismekortrijk.be/zien-doen/ontdekkenaanraders/musea
OC Aalbeke www.kortrijk.be/adressen/ontmoetingscentrum-aalbeke
OC De Troubadour www.kortrijk.be/adressen/ontmoetingscentrum-de-troubadour-bissegem
OC De Vonke www.devonke.be
OC De Wervel www.kortrijk.be/adressen/ontmoetingscentrum-de-wervel-bellegem
OC Marke www.kortrijk.be/adressen/ontmoetingscentrum-marke
OC Molenheem www.kortrijk.be/adressen/ontmoetingscentrum-molenheem
OC Rollegem www.kortrijk.be/adressen/ontmoetingscentrum-rollegem
Olumpia vzw http://www.olumpia.be/
Olympos Marke http://www.olymposmarke.be/
Passerelle vzw www.passerellevzw.be
Perplx vzw www.perplx.be
Polydans vzw www.polydans.be
Schouwburg Kortrijk www.schouwburgkortrijk.be
Sint-Michiel Agape vzw http://www.sint-michielsbeweging.be/vzw-sint-michiel-armenzorg-wordt-sin...
Sociaal Huis Kortrijk www.kortrijk.be/sociaalhuis/leven-en-welzijn/sociaal-huis
Speelpleinwerking Kinderland Kortrijk www.kortrijk.be/verenigingen/speelpleinwerking-kinderland-kortrijk
Spellenclub Heule www.kortrijk.be/verenigingen/spellenclub-heule
Spelotheek De Speelvogel www.kortrijk.be/verenigingen/spelotheek-de-speelvogel-kortrijk
Sportcampus Lange Munte www.kortrijk.be/adressen/sportcampus-lange-munte
Stadhuis Kortrijk www.kortrijk.be/adressen/stad-kortrijk-stadhuis
Taekwondoschool Saadat Kortrijk www.kortrijk.be/verenigingen/taekwondoschool-saadat-kortrijk
Team Bushido Kortrijk www.kortrijk.be/verenigingen/team-bushido
Techniekacademie Vives www.techniekacademievives.be
TEXTURE - Museum over Leie en Vlas www.kortrijk.be/verenigingen/texture-museum-over-leie-en-vlas
Theater Antigone www.theaterantigone.be
TTC Atanis Kortrijk www.kortrijk.be/verenigingen/ttc-atanis-kortrijk
Unie der Zorgelozen www.kortrijk.be/verenigingen/unie-der-zorgelozen
Volley Team Kortrijk www.kortrijk.be/verenigingen/volley-team-kortrijk
Vormingplus Midden- en Zuid-West-Vlaanderen www.kortrijk.be/verenigingen/vormingplus-midden-en-zuid-west-vlaanderen
vzw SportPlus www.kortrijk.be/vrije-tijd/sport/sportstructuren/sportplus
White Star Bellegem www.wsbjeugd.be
Wijkcentrum Cirkant www.kortrijk.be/ocmw/adressen/wijkteam-marke-t-cirkant
Wijkcentrum Cond_ www.kortrijk.be/ocmw/adressen/wijkteam-zuid-de-cond
Wijkcentrum Cond_ - Driehofsteden www.kortrijk.be/ocmw/adressen/wijkteam-zuid-drie-hofsteden
Wijkcentrum Cond_ - Lange Munte www.kortrijk.be/adressen/wijkteam-zuid-lange-munte
Wijkcentrum Overleie https://www.kortrijk.be/centrumoverleie
Wijkcentrum Rollegem  www.kortrijk.be/ocmw/adressen/wijkteam-zuidelijke-rand-rollegem
Wijkcentrum Aalbeke www.kortrijk.be/ocmw/adressen/wijkteam-zuidelijke-rand-aalbeke
Wijkcentrum Vlaskapelle www.desocialekaart.be/ocmw-kortrijk-lokaal-dienstencentrum-de-vlaskapelle-521837
Wijkcentrum Zevenkamer  
Wijkcentrum Zonnewijzer  
Wilde Westen www.wildewesten.be
Zuidwest www.uitinzuidwest.be
Zwembad Kortrijk www.kortrijk.be/openluchtzwembad
Zwembad Lagaeplein www.kortrijk.be/adressen/zwembad-lagaeplein
Zwembad Magdalena www.kortrijk.be/adressen/zwembad-magdalena
Zwembad Mimosa www.kortrijk.be/adressen/zwembad-mimosa
Kortrijkse Duikersklub www.kortrijkseduikersklub.be

Kuurne

Artykid  
Bib Kuurne www.kuurne.bibliotheek.be
Buurthuis Spijker en Schardauw www.kuurne.be/adressen/buurthuis-spijker-en-schardauw
Dienstencentrum Ter Groenen Boomgaard www.kuurne.be/bedrijvengids/ter-groenen-boomgaard
Hoeve Vandewalle www.kuurne.be/adressen/hoeve-vandewalle
Kubox www.kuurne.be/vrije-tijd/infrastructuur/kubox
Sint-Pieterszaal www.kuurne.be/vrije-tijd/sint-pieterszaal
Sociaal Huis Kuurne www.sociaalhuiskuurne.be
Sportdienst Kuurne www.kuurne.be/adressen/sportdienst

Menen

Barthel Rekkem www.barthelschool.be
Bibliotheek Menen www.menen.bibliotheek.be
CC De Steiger Menen www.ccdesteiger.be
Dienst Evenementen Menen www.menen.be/adressen/dienst-evenementen
Gemeentehuis Lauwe www.menen.be/adressen/gemeentehuis-lauwe
Jeugddienst Menen www.menen.be/jeugd
Lokaal Dienstencentrum Allegro Menen www.ldcallegro.be
Lokaal Dienstencentrum Dorpshuis Rekkem www.ldcallegro.be/pages/dorpshuis/home.html
OCMW Menen www.ocmwmenen.be
Openbare bibliotheek Menen filiaal Lauwe www.menen.be/adressen/bibliotheek-lauwe
Openbare bibliotheek Menen filiaal Rekkem www.menen.be/adressen/bibliotheek-rekkem
Sportdienst Menen www.menen.be/adressen/sportdienst
Stadhuis Menen www.menen.be/adressen/stadhuis-menen
Stadsmuseumdienst toerisme Schippershof www.menen.be/adressen/dienst-toerisme
Stedelijke Academie voor Beeldende Kunsten Menen www.menen.be/adressen/stedelijke-academie-voor-beeldende-kunsten
Stedelijke Academie voor Muziek en Woord Menen www.menen.be/leren/kunstonderwijs/samw
Zwembad t Badhuis Menen www.menen.be/zwembad

Waregem

Engie Parkies www.engieparkies.be
 Kunstacademie afdeling Muziek, Woord & Dans www.waregem.be/academie/kunstacademie
Bibliotheek Desselgem www.waregem.be/adressen/bibliotheek-desselgem
Bibliotheek Sint-Eloois-Vijve www.waregem.be/adressen/bibliotheek-sint-eloois-vijve
Bibliotheek Waregem www.waregem.be/adressen/bibliotheek-waregem
CC De Schakel www.deschakel.be
Cultuurdienst Waregem www.waregem.be/adressen/dienst-cultuur
Dienst Internationale Samenwerking www.waregem.be/adressen/dienst-internationale-samenwerking
Dienst Toerisme - Feestelijkheden Waregem www.waregem.be/adressen/dienst-communicatie-toerisme-feestelijkheden
Dienstencentrum t Gaverke  
Jeugddienst Waregem www.jeugddienst.waregem.be
Koetshuis Waregem www.waregem.be/koetshuis
Kunstacademie afdeling Beeldende Vorming www.waregem.be/academie/kunstacademie
Milieudienst Waregem www.waregem.be/adressen/dienst-milieu
Oranje Zaal CC De Schakel www.ccdeschakel.be/zaalhuur/Oranje_zaal
Sociale Dienst OCMW Waregem www.desocialekaart.be/ocmw-waregem-sociale-dienst-518024
Spelotheek Vakje Vooruit www.waregem.be/agenda/e/spelotheek-vakje-vooruit/f997d28c-f6fe-4ce6-8103-02bc82442b02
Stadsarchief Waregem www.waregem.be/adressen/stadsarchief
Stadswinkel Waregem www.waregem.be/adressen/stadswinkel-waregem
WaregemSPORT. www.waregem.be/nieuws/waregem-sport
Zwembad De Treffer www.waregem.be/adressen/zwembad-de-treffer

 

Wervik

Vormingplus regio Oostende Westhoek www.vormingplusow.be
Bibliotheek Geluwe www.wervik.be/adressen/bibliotheek-geluwe
Bibliotheek Wervik www.wervik.be/adressen/bibliotheek-wervik
Buurthuis De Kier www.wervik.be/ocmw/adressen/buurthuis-de-kier
Cultuurdienst Wervik www.wervik.be/adressen/cultuurdienst
Dienst Erfgoed Wervik www.wervik.be/vrije-tijd/cultuur/erfgoed
Dienst Toerisme Wervik www.wervik.be/toerisme
GC Forum www.wervik.be/adressen/gemeenschapscentrum-forum
Jeugddienst Wervik www.wervik.be/jeugd
LDC De Kim www.ldcdekim.be
Nationaal Tabaksmuseum www.nationaaltabaksmuseum.be
Sportcentrum De Pionier www.wervik.be/adressen/sportcentrum-de-pionier
Sportcentrum Ter Linde  www.wervik.be/adressen/gemeenschaps-en-sportcentrum-ter-linde
Sportdienst Wervik www.wervik.be/adressen/sportdienst
Vrijetijdsbalie Stadhuis Wervik  
Vrouwencentrum Wervik www.wervik.be/ocmw/adressen/vrouwencentrum-kledijdienst
Zwembad Ter Leie www.wervik.be/adressen/zwembad-ter-leie

Wevelgem 

Engie Parkies www.engieparkies.be
Bibliotheek Wevelgem www.wevelgem.be/bibliotheek
Bibliotheekfiliaal Gullegem www.wevelgem.be/node/683
Bibliotheekfiliaal Moorsele www.wevelgem.be/node/692
CC Guldenberg  www.wevelgem.be/adressen/cultuurcentrum-guldenberg
CC Wevelgem www.ccwevelgem.be
De Lustige Slijters http://www.delustigeslijters.be/
De Porseleinhallen www.wevelgem.be/adressen/porseleinhallen
Dienst Vrijetijd Wevelgem www.wevelgem.be/adressen/cultuurcentrum-wevelgem
Evenementenhal De Schelp  www.wevelgem.be/adressen/evenementenhal-de-schelp
Femma Gullegem www.femma.be/nl/groep/gullegem
FEMMA Moorsele www.femma.be/nl/groep/moorsele
Femma Wevelgem www.femma.be/nl/groep/wevelgem
JC Ten Goudberge www.tengoudberge.be
Jeugddienst Wevelgem www.wevelgem.be/jeugd
Kokopelli vzw www.kokopelli.be
Koninklijke Harmonie De Eendracht Wevelgem www.harmonieeendracht.be
Koninklijke Harmonie Sint-Cecilia vzw Gullegem www.wevelgem.be/verenigingen/kon-harmonie-sint-cecilia-gullegem
Lokaal Dienstencentrum Elckerlyc www.wevelgem.be/elckerlyc/producten/lokaal-dienstencentrum-elckerlyc
Lokaal Dienstencentrum Het Knooppunt www.wevelgem.be/het-gulle-heem/producten/lokaal-dienstencentrum-het-knooppunt
MO_ www.wevelgem.be/ocmw/MO2
OC de Cerf www.wevelgem.be/adressen/ontmoetingscentrum-oc-de-cerf
OC De Stekke www.wevelgem.be/adressen/ontmoetingscentrum-oc-de-stekke
OCMW Wevelgem www.wevelgem.be/ocmw/adressen/ocmw-wevelgem
Speelplein Kasper www.wevelgem.be/producten/speelpleinwerking-kasper
Speelplein Katjeduk Wevelgem vzw www.katjeduk.be
Spellenclub 13 www.spellenclub13.be
Sportdienst Wevelgem www.wevelgem.be/adressen/sportdienst
Sporthal De Vlaschaard Wevelgem www.wevelgem.be/adressen/sporthal-de-vlaschaard
Sporthal Gullegem www.wevelgem.be/adressen/sporthal-gullegem
Sporthal Moorsele www.wevelgem.be/adressen/sporthal-moorsele
Toerisme Wevelgem www.wevelgem.be/vrije-tijd/toerisme
Toneelgroep t Neerdak www.tneerdak.be
Toneelkring Pogen www.toneelkringpogen.be
vzw Gregoriusgilde Wevelgem http://gregoriusgilde.net/wp/
Wevelgems Harmonieorkest Concordia vzw www.concordiawevelgem.be
Zwembad Wevelgem www.wevelgem.be/zwembad

 

Zwevegem 

Bibliotheek Zwevegem www.zwevegem.be/adressen/bibliotheek
Bibus Zwevegem www.zwevegem.be/adressen/bibus
Cultuurdienst Zwevegem www.zwevegem.be/cultuur-1
Gemeenschapscentrum Zwevegem  
Gemeentepunt Zwevegem www.zwevegem.be/adressen/gemeentepunt
Jeugddienst Zwevegem www.zwevegem.be/jeugd-1
Sportdienst Zwevegem www.zwevegem.be/adressen/dienst-sport
Sportpunt Zwevegem www.zwevegem.be/sportpunt_zwevegem
Zwembad Sportpunt 2 Zwevegem www.zwevegem.be/adressen/zwembad-sportpunt-2

 

Regio

Sport Na School www.menen.be/producten/sport-na-school-sns-pas
Ideekids http://www.ideekids.be/

 

Ik wil terug naar de UiTPAS pagina

UiT in zuidwest is een realisatie van zuidwest | www.zuidwest.be | alle rechten voorbehouden | UiTPAS gebruiksvoorwaarden | UiTPAS privacybeleid